Партнеры

knowlclub.com - KNOWLEDGE CLUB SLOVAKIA - учебный центр - авторизованный партнер Сisco по обучению
Провайдер хмарних рішень Tucha.
На наших потужностях можна розмістити як всю ІТ-інфраструктуру компанії, так і окремі робочі програми та дані.
SCRUMguides - повний цикл впровадження Agile
«Luxoft Training - эксперт в обучении Software Engineering:
17 лет мы занимаемся обучением высококвалифицированных специалистов компании Luxoft. Накоплены огромный опыт преподавания, теоретическая и практическая база.
200 курсов в каталоге Luxoft Training. 
Учебный центр IQ-Partner
Консалтингова компанія СУПРЕМУМ надає послуги УПРАВЛІНСЬКОГО КОНСАЛТИНГУ в галузі ефективного застосування сучасних інформаційних технологій (ІТ-консалтинг, ІТ-аудит, бізнес-консалтинг, управління проєктами впровадження ІС та розвитку ІСУ, реінжиніринг бізнес-процесів)
ISS-Advance - проекты по оптимизации ITSM процессов в разных секторах бизнеса от елекоммуникационной и финансовой до ритейла. 
Если у вас есть IT - ISS-Advance ваш партнер. 
Платіжна система PayU в Україні

PayU міжнародна процесингова компанія, що пропонує послуги еквайрингу онлайн-платежів за допомогою банківських карток та електронних гаманців.
Електронна платіжна система PayU успішно працює у Східній Європі, починаючи з 2005 року. Компанія є лідером ринку послуг процесингу у Чехії, Угорщині, Румунії, Польщі та ПАР.
Спільнота ІТ-директорів України – громадська організація, що об'єднує професіоналів у галузі інформаційних технологій, які успішно поєднують розуміння бізнесу та володіння інформаційними технологіями.
2Event – это единственный в СНГ сервис для покупки билетов, который имеет также бесплатное мобильное приложение для нетворкинга на событии: помогает посетителям события знакомиться, назначать встречи, планировать поездку на иногороднее мероприятие и находить попутчиков.
*Афиша и билеты онлайн.

*Список посетителей, план встреч.

*Попутчики и сожители на события

*Чат для проектора.

*Бейджи с QR.

2event.com
TRN.ua – тренінги в Києві та в Україні

Новости 1 - 11 из 11
Начало | Пред. | 1 | След. | Конец Все


Microsoft Office Excel 2 дні поглиблене навчання
Програма курсу ITIL 4.0, зареэструватись на курс ИТИЛ
курс RH7-SA1. Red Hat 7 - Системное администрирование IЗарегистрироваться на Курс 10961 Автоматизация администрирования с Windows PowerShell