Акцент Профи проводит обучение в онлайн формате, как провести курс в онлайне, инструменты для удаленного обучения, опыт онлайн преподавания

Нові можливості для створення презентацій за допомогою Generative AI у Google Slides 28.05.2024

Нові можливості для створення презентацій за допомогою Generative AI у Google Slides

Нові можливості для створення презентацій за допомогою Generative AI у Google Slides

У сучасному світі технології змінюють наш підхід до багатьох завдань, і створення презентацій не є винятком. Завдяки новим інструментам, таким як Generative AI у Google Slides, створення та редагування слайдів стало ще простішим та ефективнішим.

Generative AI пропонує користувачам унікальну можливість створювати презентації за допомогою штучного інтелекту, що змінює правила гри у цій сфері. Тепер кожен може мати свого особистого помічника з презентацій, який допомагає створювати професійні слайди за лічені хвилини.

Як працює Generative AI у Google Slides?

Процес створення презентації з Generative AI надзвичайно простий та інтуїтивний. Ось як це виглядає крок за кроком:

  1. Створення контуру: Спочатку користувач отримує підказку для створення настроюваного контуру презентації. Це дає змогу чітко структурувати матеріал перед початком роботи над слайдами.
  2. Генерація слайдів: Після створення контуру штучний інтелект автоматично перетворює його на слайди всього за кілька хвилин. Це дозволяє зекономити час та зусилля, які зазвичай витрачаються на ручне створення презентацій.
  3. Редагування та налаштування: Користувач може переписати вміст слайдів, змінити тон, або повторно міксувати слайди для створення певного макету. Також є можливість вибрати візуальну тему для додаткової гнучкості та індивідуалізації презентації.
  4. Експорт та подальше редагування: Створені слайди можна експортувати у формат PowerPoint для подальшого редагування за допомогою Plus AI.

Головні функції Plus AI

  • Сучасна технологія Generative AI: Plus AI працює на основі найновіших технологій штучного інтелекту, забезпечуючи високу якість та швидкість створення презентацій.
  • Безперебійна інтеграція з Google Slides та PowerPoint: Це дозволяє користувачам легко перемикатися між платформами та використовувати найкращі функції обох інструментів.
  • Простота використання: З детальними підказками, які надаються користувачеві, створення презентації потребує лише незначного редагування.
  • Гнучкість та налаштування: Можливість переписувати вміст на слайдах та змінювати макет дозволяє створювати унікальні та індивідуальні презентації, що відповідають конкретним потребам.

Переваги використання Generative AI у навчальному процесі

Для навчальних центрів та освітніх закладів використання Generative AI у Google Slides відкриває нові горизонти. Це дозволяє викладачам швидко створювати професійні та цікаві презентації для занять, семінарів та конференцій. Студенти, у свою чергу, можуть використовувати цей інструмент для підготовки проектів, доповідей та інших навчальних матеріалів.

Загалом, Generative AI у Google Slides — це потужний інструмент, що допомагає ефективно організувати та представити інформацію, зекономити час та підвищити продуктивність. Якщо ви прагнете бути на вістрі технологічного прогресу, спробуйте використовувати цей інструмент у своїй роботі вже сьогодні.


Возврат к списку


Перейти на програму курсу "Ефективні презентації power point"
Microsoft Office Excel 2 дні поглиблене навчання
Програма курсу ITIL 4.0, зареэструватись на курс ИТИЛ
Зарегистрироваться на Курс 10961 Автоматизация администрирования с Windows PowerShell