Акцент Профи проводит обучение в онлайн формате, как провести курс в онлайне, инструменты для удаленного обучения, опыт онлайн преподавания

01.06.2022

Interview Warmup – Google запустив симулятор співбесід

Google презентував онлайн-інструмент Interview Warmup (https://grow.google/certificates/interview-warmup/) для підготовки до проходження співбесіди. Ця технологія працює на базі штучного інтелекту й не дає оцінок діям кандидата, а лише поради. 

Наразі для симуляції співбесіди можна обрати декілька напрямів: ІТ, UX-дизайн, керування проєктами, електронна комерція, загальні питання та багато іншого. Під час проходження вас питатимуть про ваше життя, хобі й те, як би вирішили ту чи іншу ситуацію на роботі.

Крім того, технологія зможе формувати перелік найчастіше вживаних слів, які використовували три чи більше разів. Це дозолить проаналізувати свою річ й замінити якісь слова-паразити синонімами.

У Google зазначають, що програма не зберігає, однак можна самостійно скопіювати розмову та потім переглянути чи перечитати її.

Возврат к спискуПрограмма и регистрация на курс Cobit основы в Акцент Профи


программа курса Microsoft 20761: Запрос данных с использованием Transact SQL, записаться на курс и пройти обучение на курсе МС20761. Создание SQL - запросов в Microsoft SQL Server 2016


Зарегистрироваться на курс
перейти на описание курса 20533, зарегистрироваться на тренинг по Microsoft Azure в Акцент Профи
Програма курсу ITIL 4.0, зареэструватись на курс ИТИЛ