Публикации

Ukrainian IT Awards 31.05.2016

Ukrainian IT Awards

Всеукраїнська незалежна нагорода “Ukrainian IT Awards” – це некомерційний проект, який покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ-галузі.

“IT Awards” – це визнання професійних досягнень та успіху, серед експертів, колег і в ІТ-спільноті. Почесна нагорода “IT Awards” вручатиметься найвизначнішим професіоналам своєї справи у номінаціях “Quality Assurance”, “Project Management”, “Software Engineering”, “Software Architecture”, “Business Analysis”, “IT Eduсation”, “Cyber Security”, “Product Management” та “UI Design”. Перемога в одній з номінацій відкриває шлях до нових професійних можливостей.
Кожен професіонал ІТ-сфери, може подати свою кандидатуру на одну або дві із 9 номінацій, заповнивши онлайн-заявку на сайті у розділі “Номінації”. Реєстрація триває до 18-го липня 2016 року.
Відбір номінантів Всеукраїнської незалежної нагороди «IT Awards» складається з двох етапів. Кожну номінацію оцінює журі, у складі 3-5 експертів. Члени журі обирають 3 фіналістів у своїй категорії, які переходять у другий етап відбору.
У другому етапі 3 фіналістів кожної номінації матимуть інтерв’ю з членами журі. За результатами бесіди буде визначено одного переможця у кожній номінації.
Урочисте нагородження переможців відбудеться після Всеукраїнської ІТ-конференції “IT Weekend Ukraine”, 17 вересня 2016 року в Києві.
Всеукраїнська незалежна нагорода “Ukrainian IT Awards” – це некомерційний проект, який покликаний знайти та відзначити найкращих професіоналів ІТ-галузі.
Подати заявку

Возврат к списку


Зарегистрироваться на Bitrix24 интенсив по настройке портала и CRM для команд до 12 участников

Программа и регистрация на курс: Основы ITIL v3.Организация работы ИТ-департамента компании

Mikrotik перейти к списку тренинговЗарегистрироваться на Курс Oracle Database 11g: O11gPLSQL. Oracle Database 11g: Основы PL/SQL
Перейти на описание и расписание "Администрирование Data Guard"